Klubbat för:
4 400 SEK
6 000 SEK
RING, 18 k guld, oval fasettslipad smaragd och trapetsslipade diamanter, stämplad S för Stern, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 15 g, originaletui
Smaragd med litet nagg
428823
2016-12-16