Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets slut, skinn, snurrfunktion, sitthöjd ca 35 cm
Slitage
428834
2016-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här