Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1983): Landskapsmotiv, monogramsignerad EÄ samt daterad 1951, pastell, 26x33,5 cm
428845
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här