Alecandre Fassianos

Alecandre Fassianos
Alecandre Fassianos
Alecandre Fassianos
Alecandre Fassianos

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Utan titel, signerad A. Fassianos, numrerade 37/100, handkolorerad grafisk tryck, ca 61x93 cm

Gulnad, smärre fuktfläck

428855

2016-12-16