Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Utan titel, signerad A. Fassianos, numrerade 37/100, handkolorerad grafisk tryck, ca 61x93 cm
Gulnad, smärre fuktfläck
428855
2016-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här