Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POTTSKÅP, sengustavianskt, omkring 1800-tal, dekor i pastellage, tandsnitt, dragknoppar i mässing, höjd ca 81, 49x31 cm
Senare bemålning, sprickor, äldre lagningar på benen
428861
2016-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här