Zhao Kai Lin, oljemålning

Zhao Kai Lin, oljemålning
Zhao Kai Lin, oljemålning
Zhao Kai Lin, oljemålning
Zhao Kai Lin, oljemålning
Zhao Kai Lin, oljemålning
Zhao Kai Lin, oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZHAO KAILIN (Kina, född 1961): Båtar på stranden, signerad och daterad Zhao Kai Lin 91, olja på duk, 55x55 cm
Signed and dated 91. Oil on canvas.

428867

2016-12-16