Träskulptur Kina

Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina
Träskulptur Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, föreställande Li Tieguai, 1900-tal, Kina, träskuren, höjd ca 202 cm.

Skador och trorrsprickor

428885

2016-12-16