Guy Johnson

Guy Johnson
Guy Johnson
Guy Johnson
Guy Johnson

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUY JOHNSON (USA, född 1927) Good bye 1977,
Signerad Guy Johnson. Olja på papper fäst på pannå, 45x60 cm

smärre slitage

428893

2016-12-18