Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets första hält, skåp med justerbara hyllpan, höjd ca 78, 150x30 cm, nyckel finns
Smärre slitage
428916
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här