Urna Orivit

Urna Orivit
Urna Orivit
Urna Orivit
Urna Orivit
Urna Orivit
Urna Orivit
Urna Orivit
Urna Orivit

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIVIT, urna, omkring 1900, jugend, Tyskland, maromerad emalj i grönt och blått, förgylld metallmontering, undertill märkt Orivit 2575, höjd ca 18, diameter 25 cm

Slagskador

428918

2016-12-16