Serveringsvagn
2016-12-17
428941
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, metall, plast samt laminat, på hjultrissor, höjd 72, 67x39 cm
Bruksslitage