Figuriner Benacchio

Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio
Figuriner Benacchio

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENACCHIO, figuriner, 1 par, biskviporslin, Italien, 1900-talets början, delvis glaserade, socklar i gulmetall, märkta i godset Benacchio, vardera höjd ca 18 cm

Nagg

428962

2016-12-17