Bordslampor ett par Car fagerlund Orrefors

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, Carl fagerlund, underfång i röd glasmassa, signerad "orrefors RD 1323", höjd ca 40 samt 42 cm

Lätt ytslitage

428966

2016-12-22