Skåp 18/1900

Skåp 18/1900
Skåp 18/1900
Skåp 18/1900
Skåp 18/1900
Skåp 18/1900
Skåp 18/1900
Skåp 18/1900
Skåp 18/1900

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 18/1900-tal, profilerade dörrpar med hyllinredning samt lådor bakom, gråmålat, höjd ca 112, 97 x 38cm, nycklar finns

Senare bemålat, slitage under bemålning

428972

2016-12-23