Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BUDDHOR, 2 st, patinerad och bemålad metall, Thailand, 1900-tal, höjd ca 90 cm
Slitage
428974
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här