Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AJA MURRAY-THORÉN, "Präst med tröst", signerad Aja -92, stol i målat trä och fibermaterial, sitthöjd ca 44 samt total höjd 130 cm.
Bruksslitage.
428990
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här