AJA MURRAY-THORÈN stol

AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol
AJA MURRAY-THORÈN stol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AJA MURRAY-THORÉN, "Präst med tröst", signerad Aja -92, stol i målat trä och fibermaterial, sitthöjd ca 44 samt total höjd 130 cm.

Bruksslitage.

428990

2016-12-17