Fåtölj troligen Boet

Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet
Fåtölj troligen Boet

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, troligen Boet, 1930-tal, grön sammetsklätsel med klotfötter, formad rygg, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

428993

2016-12-17