Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
VÄGGUR, 1800-talets slut, vitmålad urtavla med romerska siffror, höjd ca 58 cm, nycklar finns
Ytslitage, sprickor, ej funktionstestad
429003
2016-12-22