Väggur 1800-talets slut

Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, vitmålad urtavla med romerska siffror, höjd ca 58 cm, nycklar finns

Ytslitage, sprickor, ej funktionstestad

429003

2016-12-22