Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSUR med glaskåpa, höjd totalt ca 31 cm, emaljerad urtavla med arabiska siffror, 1900-tal, nycklar finns
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad
429006
2016-12-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner