Bordsur 1900-tal

Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSUR med glaskåpa, höjd totalt ca 31 cm, emaljerad urtavla med arabiska siffror, 1900-tal, nycklar finns

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad

429006

2016-12-22