Virginia Larsson akvarell

Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIRGINIA LARSSON (1844-1893): Pojke med hatt, signerad Virginia Larsson Rem, akvarell, ca 45x35 cm

Beskuren

429010

2016-12-17