Bordslystar i par

Bordslystar i par
Bordslystar i par
Bordslystar i par
Bordslystar i par
Bordslystar i par
Bordslystar i par
Bordslystar i par
Bordslystar i par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, stam med putti, höjd ca 37 cm

Slitage, enstaka prismor kan saknas

429025

2016-12-17