Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, stam med putti, höjd ca 37 cm
Slitage, enstaka prismor kan saknas
429025
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här