Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): ´´Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, provtryck, litografi, bladstorlek ca 57x43 cm
Oramad, hörnveck
429036
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här