Astri Bergman-Taube Antibes - Sjösala
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 146/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 14/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
I mappar, oramade, gulnader
429039
2016-12-17