Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, Danmark 1960-tal, massiv jakaranda, två lådor i fronten, nyckel medföljer, höjd 74, 200 x 100 cm
Ytligt slitage
429049
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här