Satsbord Kina

Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 4 dlr, Kina, 1900-talets andra hälft, rikt skuren dekor, höjd ca 63, 50x35 cm

Bruksslitage

429063

2016-12-17