Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition med figurer,
signerad och numrerad Lage Lindell, HC 11/50, silkscreen, bladmått ca 24x47 cm
429088
2016-12-17