Franco Ruggiero oljemålning

Franco Ruggiero oljemålning
Franco Ruggiero oljemålning
Franco Ruggiero oljemålning
Franco Ruggiero oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANCO RUGGIERO (1912-1996): Motiv från Venedig, signerad F Ruggiero, olja på pannå, ca 34x48 cm

429093

2016-12-17