Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAGE HEDQVIST (1909-1997), "Brevbärare Helsingör", signerad "Tage Hedqvist / 47", olja på duk, ca 28,5 x 41,5 cm
Smärre färgbortfall
429094
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här