Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997), "Brevbärare Helsingör", signerad "Tage Hedqvist / 47", olja på duk, ca 28,5 x 41,5 cm

Smärre färgbortfall

429094

2016-12-17