Berit Nåsell oljemålning

Berit Nåsell oljemålning
Berit Nåsell oljemålning
Berit Nåsell oljemålning
Berit Nåsell oljemålning
Berit Nåsell oljemålning
Berit Nåsell oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERIT NÅSELL (född 1935): Sammankomst, signerad och daterad Berit -75, olja på duk, ca 60x54 cm

429095

2016-12-17