Maja Setterberg oljemålning

Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAJA SETTERBERG (1876-1950), Ung flicka, signerad Maja Setterberg 1917, olja på pannå, ca 34,5 x 25,5 cm

429097

2016-12-17