Väggrelief orientalisk

Väggrelief orientalisk
Väggrelief orientalisk
Väggrelief orientalisk
Väggrelief orientalisk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEF, orientalisk, 1900-tal, visar bataljscener, skuret trä, förgylld, delvis med bakomliggande, metallapplikationer, ca 64x40 cm

429101

2016-12-17