Bokhylla nyrenässans

Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, nyrenässans, 1800-talets slut, fanerad med mahogny, justerbara hylla, höjd ca 140, 123x34 cm

Slitage

429105

2016-12-17