Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOHNNY MATTSSON, skål, 1950/60-tal, teak, monogramsignerad, höjd ca 26, längd 28 cm
Delvis med lös limning
429115
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här