Skål Johnny Mattsson

Skål Johnny Mattsson
Skål Johnny Mattsson
Skål Johnny Mattsson
Skål Johnny Mattsson
Skål Johnny Mattsson
Skål Johnny Mattsson
Skål Johnny Mattsson
Skål Johnny Mattsson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHNNY MATTSSON, skål, 1950/60-tal, teak, monogramsignerad, höjd ca 26, längd 28 cm

Delvis med lös limning

429115

2016-12-19