Monogramisten 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONOGRAMISTEN (1800-tal), Interiör med figurer, monogramsignerad och daterad 1869, olja på duk, ca 89x68 cm

Duklagning

429118

2016-12-17