Ur med konsol rokokostil

Ur med konsol rokokostil
Ur med konsol rokokostil
Ur med konsol rokokostil
Ur med konsol rokokostil
Ur med konsol rokokostil
Ur med konsol rokokostil
Ur med konsol rokokostil
Ur med konsol rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLUR, rokokostil 1800-tal, grönmålat med gulddekor, höjd ca 66 cm

Slitage, renoverat

429127

2016-12-17