Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800, trä och mässing, höjd 38 cm
Slitage, ben tassar sakans, sprickor, skador
429139
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här