Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800, trä och mässing, höjd 38 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ben tassar sakans, sprickor, skador
429139
2016-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner