Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800, trä och mässing, höjd 38 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, ben tassar sakans, sprickor, skador

429139

2016-12-17