Oidentifierad konstnär olja på duk
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abtrakt komposition, signerad AW. MS. SP, olja på duk, ca 75 x 265 cm
Proveniens: Kooperativa Förbundets konstförening
Kuntoraportti
Fläckar
429153
Päivämäärä:
2016-12-17