Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abtrakt komposition, signerad AW. MS. SP, olja på duk, ca 75 x 265 cm

Proveniens: Kooperativa Förbundets konstförening

Kuntoraportti

Fläckar

429153

Päivämäärä:

2016-12-17