Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, tvådelat, 1700-tal, fanerad i alm, valnöt, ek mfl träslag, gustavianska brännförgyllda beslag i brons, höjd ca 230, 147x55 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, ytskador, blekt, flertalet lösa delar och fanerbitar medföljer

429161

2016-12-17