Skåp 1700-tal
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, tvådelat, 1700-tal, fanerad i alm, valnöt, ek mfl träslag, gustavianska brännförgyllda beslag i brons, höjd ca 230, 147x55 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, ytskador, blekt, flertalet lösa delar och fanerbitar medföljer
429161
2016-12-17