Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800-tal, trä och mässing, höjd 36 cm
Sprickor, skador, senare bemålad, senare skruv, lagningar
429171
2016-12-17