Ljusstakar omkring 1800

Ljusstakar omkring 1800
Ljusstakar omkring 1800
Ljusstakar omkring 1800
Ljusstakar omkring 1800
Ljusstakar omkring 1800
Ljusstakar omkring 1800

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800-tal, trä och mässing, höjd 36 cm

Sprickor, skador, senare bemålad, senare skruv, lagningar

429171

2016-12-17