Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, alm, med intarsia, 1940-tal, Art Deco, skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning samt låda, höjd ca 119, 99x40 cm, nyckel finns
Slitage
429184
2016-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här