Skåp Art Deco

Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, alm, med intarsia, 1940-tal, Art Deco, skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning samt låda, höjd ca 119, 99x40 cm, nyckel finns

Slitage

429184

2016-12-17