Leksakasbil Yonezawa

Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa
Leksakasbil Yonezawa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YONEZAWA LINCOLN, sedan, 1950-tal, rödlackerad plåt, batteridriven fjärrstyrd dosa, längd ca 28 cm, skadad fabriksförpackening medföljer

Bruksslitage

429198

2016-12-18