Modellfordon 1950/60-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLFORDON, 1950/60-tal, 17 st, bl a Premeta Jaguar, Techno sportbilar, Schucco u-båt, Dinky Toys flygplan, diverse vägmärken och byggklossar i miniatyr medföljer
Skador, delar saknas
429199
2016-12-18