Kaffepanna koppar

Kaffepanna koppar
Kaffepanna koppar
Kaffepanna koppar
Kaffepanna koppar
Kaffepanna koppar
Kaffepanna koppar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-talets första hälft, med gåsbröst och mustachfärste, märkt Hotel Rydberg A.J.J, totalhöjd inkl hänkel 43 cm

Lagningar, omarbetat för gjutjärnsspis

429206

2016-12-18