Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMBAND, 9 k guld, s.k. Gold Gate med hänglås samt säkerhetslänk, längd 18,5 cm, stämplad R. B. Ltd, London, vikt ca 16,7 g
Bruksslitage, en länkdel saknas
429219
2016-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här