Armband 9 k guld

Armband 9 k guld
Armband 9 k guld
Armband 9 k guld
Armband 9 k guld
Armband 9 k guld
Armband 9 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMBAND, 9 k guld, s.k. Gold Gate med hänglås samt säkerhetslänk, längd 18,5 cm, stämplad R. B. Ltd, London, vikt ca 16,7 g

Bruksslitage, en länkdel saknas

429219

2016-12-20