Serveringsvagn
2016-12-18
429240
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt röktonat glas, på hjultrissor, höjd ca 74,51x37 cm
Brukslitage