Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Musettdam", signerad E.A Angelica Wiik, färglitografi med glitter, bildmått ca 58x21 cm
429245
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här