Angelica Wiik, färglitografi

Angelica Wiik, färglitografi
Angelica Wiik, färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Musettdam", signerad E.A Angelica Wiik, färglitografi med glitter, bildmått ca 58x21 cm

429245

2016-12-19