Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): Kvinnofigur, signerad P.T Angelica Wiik 160/190, färglitografi med glitter, bildmått ca 60x27 cm
429250
2016-12-22