Angelica Wiik "Monica Z" färglitografi

Angelica Wiik
Angelica Wiik

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Kvinnofigur, signerad P.T Angelica Wiik 160/190, färglitografi med glitter, bildmått ca 60x27 cm

429250

2016-12-22